• Nikola Jiráčková

Foto sezóna 2021 - jak bude vypadat, kdy budu a nebudu fotit?

Dnešní článek bude o něco kratší. Chtěla bych se jen ve stručnosti podívat na to, jak přibližně bude vypadat letošní foto sezóna nebo alespoň, jak si představuji, že by mohla vypadat. Po předchozím roce plným překážek můžeme jen doufat, že letos bude situace alespoň o něco málo lepší a to nejen pro nás fotografy.


Proč letos budu fotit méně a kdy budu k dispozici?

Letošní rok bude plný změn. Naše rodina se rozroste o jednoho mini člena a tak se budu věnovat spíše roli rodiče, než focení. Každopádně se na focení nechci vyprdnout úplně. Fotit tedy budu hlavně teď na jaře a poté nafotím něco málo až úplně na konci léta a na podzim. Od poloviny května až do konce srpna budu mít úplnou pauzu.


Svatební sezóna 2021

Svatební sezónu letos zahájím o něco později a fotit budu podstatně méně. První svatba mě čeká až poslední víkend v srpnu a následovat bude pár podzimních. Trochu mi to připomíná rok, kdy jsem se svatbami začínala. Tehdy jsem také měla jen tak málo svateb, že bych je spočítala na prstech jedné ruky. Každopádně na podzim mám ještě volné termíny, ale jak jsem psala, fotit budu opravdu jen minimálně, takže pokud zde mám nějakého zájemce, který o mně jako o fotografovi přemýšlí, doporučuji zarezervovat termín co nejdříve.


Jarní a podzimní focení

Na jaro se opravdu moc těším. Je to moje nejoblíbenější část roku. Miluji rozkvetlé stromy a strašně ráda je zapojuji do fotografií. Bude to v podstatě jediná část roku, kdy si ještě pořádně zafotím a tak se těším. Mám hodně plánů a hned jak začnou kvést první stromy, tak se na to vrhnu. Poslední focení proběhne v první polovině května, abych měla ještě čas na zpracování fotografií.

Na podzim, předpokládám, zvládnu také pár portrétních focení, ale tak jako u svateb to nebudu přehánět. Kromě toho, že nevím, co mě vlastně s mimčem čeká, tak chci dodržet termín dodání fotografií.


To by pro dnešek mělo být vše. Dotazy a rezervace na focení můžete zaslat přes kontaktní formulář, email nebo skrze sociální sítě. Budu se na vás všechny moc těšit a přeji vydařený rok 2021.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

BLOG